Dzień Ślubu to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Organizując wesele w naszym hotelu w centrum Polski mogą być Państwo pewni, że zarówno Para Młoda, Rodzice oraz Goście zapamiętają ten dzień jako wspaniałe przeżycie. Doskonała kuchnia oraz fachowa i profesjonalna obsługa sprawią, że przyjęcie zorganizowane u nas pozostanie miłym i niezapomnianym wspomnieniem.

Każdy z Państwa ma inne wyobrażenie wymarzonego dnia ślubu, niektórzy planują tradycyjną uroczystość inni chcieliby, aby była ona bardziej nowoczesna i oryginalna, a w szczególności wyjątkowa z uwzględnieniem elementów, których nikt jeszcze nie miał na swoim przyjęciu. My jesteśmy po to aby to marzenie spełnić. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zarówno menu jak i wystrój hotelu na wesela sprawią, że poczują się Państwo wyjątkowo.

Mamy możliwość zorganizowania małego kameralnego przyjęcia weselnego liczącego od kilkunastu osób jak również dużego bankietu dla nawet 600 Gości. Dysponujemy trzema Restauracjami: elegancką Restauracją Kryształową (od 30 do 150 osób), klimatyczną Restauracją Starówką (od 150 do 600 osób) oraz tradycyjną Karczmą Ułańską (od 20 do 100 osób). Opieka wedding plannera jest w naszym hotelu w centrum Polski bezpłatna.

Dodatkowo możemy zapewnić Państwu wyjątkowe miejsce na samą ceremonię zaślubin: piękny, zabytkowy i niezwykle romantyczny Kościół Św. Stanisława w Boguszycach, którego początki sięgają XVI wieku lub przenieść uroczystość z murów kościoła czy urzędu stanu cywilnego w malowniczy plener otaczający Hotel Ossa lub do jego klimatycznego wnętrza i wybranej przez Państwa sali.

Możemy zapewnić, że dołożymy wszlekich starań, by ten wyjątkowy dzień spełnił Państwa najskrytsze oczekiwania.