23 hektary terenu daje nieograniczone możliwości. Nieopodal hotelu znajduje się piękny staw z romantycznym pomostem i piaszczystą plażą, na której znajdziemy piękne zakątki i przybrzeżny bar, w którym można zatrzymać się i w pełni zakosztować uroków plażowego odpoczynku.

Atrakcje dla dzieci

Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych gościach Hotelu. Z myślą o nich stworzyliśmy osobne miasteczko o nazwie Ossa Kids. Dzieci znajdą tutaj moc atrakcji. Wiemy, że dzieci kochają robienie zamków na piasku i szaleństwa w wodzie. U nas w pełni mogą z tego korzystać, a kiedy zapragną czegoś bardziej szalonego, mamy dla nich plażowy plac zabaw, dmuchany zamek, zjeżdżalnie i kule.

Boiska i korty tenisowe

Pomyśleliśmy także o miłośnikach sportu i aktywnego wypoczynku. Nasi goście na terenie kompleksu znajdą wielofunkcyjne boisko doskonałe do gry w siatkówkę, koszykówkę czy też piłkę ręczną. Miłośnicy tenisa mogą korzystać z pełnowymiarowych kortów, a fani futbolu zagrać mecz na boisku piłki nożnej, którego wymiary dostosowane są do stadionowych wymogów.

Przy naszym Hotelu funkcjonuje także centrum nordicwalking z kadrą wykwalifikowanych instruktorów oraz wypożyczalnią sprzętu umożliwiającą uprawianie tego sporu. Amatorzy wycieczek rowerowych mogą wypożyczyć rowery, aby wyruszyć na zwiedzanie pięknej okolicy z licznymi ścieżkami rowerowymi, a ulubieńcy sportów wodnych mogą popływać po naszym stawie rowerami wodnymi lub łódkami.

Grillowisko

Z myślą o tych, którym szczególną przyjemność sprawia nocne biesiadowanie przy grillu lub ognisku stworzyliśmy doskonale zaprojektowane grillowisko, które znajduje się nieopodal sosnowego lasu. To idealne miejsce do uczty na świeżym powietrzu. Znajdują tutaj Państwo wszystko to, co jest potrzebne, aby przygotować smaczny posiłek.

Sprawdź mapę atrakcji na terenie naszego hotelu!