SPA

Do dyspozycji naszych gości oddajemy również 16 gustownie i nowocześnie wyposażonych gabinetów Spa z ofertą relaksacyjną i kosmetyczną. Stosujemy najnowsze technologie w kosmetyce oraz zabiegi oparte są na kosmetykach znanych na całym świecie, prestiżowych marek kosmetycznych.

Jak zwykle nie zapominamy o najmłodszych gościach, dla których również przygotowano zabiegi. Rodzice korzystający z naszego Spa mogą oddać swoje pociechy w ręce wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy zadbają o komfort najmłodszych. „Bajkowa rozkosz”, „Czekoladowa Kraina” i „Manicure Księżniczki”,  to zabiegi wprowadzające dzieci w krainę bajkowego relaksu.

STREFA WELLNESS

Strefa Wellness znajduje się w cichej części hotelu z bezpośrednim wyjściem na patio z ogrodem, które pięknie prezentuje się przez cały rok i obejmuje:

Centrum Termalne: 

  • sauna sucha;
  • sauna parowa;
  • sauna na podczerwień;
  • łaźnia rzymska.

Centrum Wodne: 

  • basen;
  • rodzinna zjeżdżalnia wodna;
  • jaccuzi;
  • brodzik dla dzieci.

Centrum Wodne i Centrum Termalne czynne jest codziennie od 8:00 do 22:00. 

 

SPORT

Squash

W hotelu znajduje się centrum squashowe. Do dyspozycji miłośników tej dyscypliny sportowej oddajemy sale do gry w squasha, a także profesjonalny sprzęt. Nasi Goście mogą również skorzystać z indywidualnych lekcji nauki gry w squasha lub treningu pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

Kręgle

Pomyśleliśmy także o miłośnikach bowlingu, na których w naszym Hotelu czekają tory do kręgli. Kręgielnie zlokalizowane są przy barach, dzięki czemu grę można połączyć z drinkiem w gronie znajomych. Tory do kręgli wyposażone są w aparaturę zliczającą punkty. Umożliwiamy także wypożyczenie niezbędnego sprzętu do gry.

Gry zespołowe

Pasjonatów aktywnego wypoczynku i rywalizacji zespołowych zapraszamy na wielofunkcyjne boisko doskonałe do gry w siatkówkę, koszykówkę czy piłkę ręczną. Fani futbolu również znajdą coś dla siebie – nowoczesne boisko piłki nożnej swoimi wymiarami odpowiada stadionowym wymogom.

Tenis / Nordic Walking

Na terenach zielonych otaczających Ossę amatorzy gry w tenisa odnajdą się na pełnowymiarowych kortach do uprawiania swojego ulubionego sportu. Przy naszym Hotelu funkcjonuje również centrum Nordic Walking z kadrą wykwalifikowanych instruktorów oraz wypożyczalnią sprzętu umożliwiającą uprawianie tego sporu.

Rowery

Naszym Gościom proponujemy aktywne spędzanie czasu i zorganizowanie wycieczek rowerowych z Ossą. W hotelu można wypożyczyć rowery firmy Whistle, aby wyruszyć na zwiedzanie pięknej, malowniczej okolicy z licznymi ścieżkami rowerowymi.