Centrum Kongresowe Ossa usytuowane na skrzyżowaniu głównych szlaków komunikacyjnych, zaledwie 60 km od Warszawy i Łodzi. Nasz hotel w okolicach Warszawy łączy w sobie komfort, funkcjonalność i wygodę, a wraz z położeniem w spokojnej okolicy i z dala od miasta, tworzy doskonałe miejsce na pobyt w ramach podróży służbowych, jak i na chwilę relaksu po wyczerpującej pracy. 

 • Zaplanuj dużą konferencję, ważne spotkanie biznesowe lub efektowne przyjęcie w jednej z naszych 30 nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych i wykorzystaj potencjał 3500 m2 przestrzeni wystawienniczej.
   
 • Zrelaksuj się w komfortowych, przestronnych i dobrze wyposażonych pokojach naszego hotelu. Wszystkie posiadają ergonomiczne miejsce do pracy, indywidualnie sterowaną klimatyzację, sejf, w którym można schować ważne dokumenty, bezpłatny Internet oraz LCD TV z międzynarodowym wyborem kanałów TV oraz stacji radiowych. Przestronne łazienki i nowoczesne sypialnie z wygodnymi łóżkami oraz komfortowy i nowoczesny wystrój pokoi sprzyjają atmosferze odpoczynku po długim dniu pracy.
   
 • Odwiedź położone w cichej części hotelu z bezpośrednim wyjściem na patio z ogrodem Centrum Wellness & Spa i zrelaksuj się na basenie, w saunie lub jacuzzi, wybierz trening w naszej siłowni lub po prostu skorzystaj z naszej sportowej infrastruktury rozmieszczonej na 23 hektarach terenu wokół hotelu.
   
 • Wybierz jedną z 5 naszych restauracji i poznaj smaki dań kuchni międzynarodowej oraz regionalnych specjałów okolicy, a wieczorem odpręż się przy drinku i whisky w U-BOOT Bar i Clubie 84.
   
 • Na zakończenie dnia, nie wychodząc z hotelu skorzystaj z szerokiej oferty atrakcji organizowanych przez hotel – koncerty, wystawy, występy teatrów i gwiazd estrady. Skontaktuj się bezpośrednio z hotelem, aby uzyskać więcej informacji.