Squash

W hotelu znajduje się centrum squashowe. Do dyspozycji miłośników tej dyscypliny sportowej oddajemy sale do gry w squasha, a także profesjonalny sprzęt. Nasi Goście mogą również skorzystać z indywidualnych lekcji nauki gry w squasha lub treningu pod okiem wykwalifikowanego instruktora. 

Kręgle

Pomyśleliśmy także o miłośnikach bowlingu, na których w naszym Hotelu czekają tory do kręgli. Kręgielnie zlokalizowane są przy barach, dzięki czemu grę można połączyć z drinkiem w gronie znajomych. Tory do kręgli wyposażone są w aparaturę zliczającą punkty. Umożliwiamy także wypożyczenie niezbędnego sprzętu do gry.

Gry zespołowe

Pasjonatów aktywnego wypoczynku i rywalizacji zespołowych zapraszamy na wielofunkcyjne boisko doskonałe do gry w siatkówkę, koszykówkę czy piłkę ręczną. Fani futbolu również znajdą coś dla siebie – nowoczesne boisko piłki nożnej swoimi wymiarami odpowiada stadionowym wymogom.

Tenis / Nordic Walking

Na terenach zielonych otaczających Ossę amatorzy gry w tenisa odnajdą się na pełnowymiarowych kortach do uprawiania swojego ulubionego sportu. Przy naszym Hotelu funkcjonuje również centrum Nordic Walking z kadrą wykwalifikowanych instruktorów oraz wypożyczalnią sprzętu umożliwiającą uprawianie tego sporu.

Rowery

Naszym Gościom proponujemy aktywne spędzanie czasu i zorganizowanie wycieczek rowerowych z Ossą. W hotelu można wypożyczyć rowery firmy Whistle, aby wyruszyć na zwiedzanie pięknej, malowniczej okolicy z licznymi ścieżkami rowerowymi.